FormulaSpeed championship

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FormulaSpeed 2011 COMING SOON! THIS JULY!


3 posters

    ГРАН ПРИ НА КИТАЙ - коментари

    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 38
    Join date : 2010-02-19
    Location : Burgas

    ГРАН ПРИ НА КИТАЙ - коментари  Empty ГРАН ПРИ НА КИТАЙ - коментари

    Post  Admin Fri Nov 19, 2010 6:18 pm

    ГРАН ПРИ НА КИТАЙ - коментари  D10chn87

    ГРАН ПРИ НА КИТАЙ 21.11
    Време/Wheather: Слънчево/Sunny
    Дължина/Distance: 5451 м.
    Обиколки/Laps: 28

    ПРОГРАМА: (21.11)
    17:30ч. - квалификация
    17:55ч. - състезание

    Готови ли са отборите за първия старт и какви са очакванията на пилотите за предстоящия сезон ?

    FERRARI
    Готов ли е екипа на Ферари за първото състезание и какво класиране очаквате ?
    Да, тима на Ферари е готов за първият старт за сезона и очакваме твърдо класиране в точките , естествено в състезанието може да стане всичко но се надяваме,че аз и Нисторов ще покажем добро темпо и ще спечелим точки в този старт.

    Можете ли да предположите кои отбори ще са основните ви конкуренти ?
    Aми от това, което видяхме на предсезонните тестове предполагам, че това ще са тимовете на Торо Росо , Форс Индия , Мерцедес ГП , Ред Бул и Уилиамс но това е основано на хипотези реално всичко може да стане .

    BMW SAUBER
    Готов ли е екипа на Заубер за първото състезание и какво класиране очаквате ?

    Готов е отбора за добри изяви и очакваме влизане в зоната на точките. Според нас това ще е много добро представяне за първо състезание, защото ще участва само единия болид, впрочем очакваме да не сме най- бързите, но да се класираме в топ 10.

    В падока се дочуха доста интересни информации за скоростта на колата ви очаквате ли добрата настройка и ускорение да ви помогнат в този старт ?

    За нас тази писта ни е малко трудна и няма да можем да се противопоставяме много на нашите конкуренти, но не е чак толкова зле защото скоростта ни е не толкова лоша.

    Споменахте че ще има само един болид на заубер на старта , това звучи доста странно бихте ли разяснили проблема на своят съотборник ?
    Съотборника ми има проблеми със своя компютър, но това ще е само за първия старт и борбата ни за подиуми ще започне от второто състезание. Целта ни за сезона е да сме най-често в точките и по възможност да се качваме на подиума и защо не някоя друга победа

    Да разбираме ли от вашите думи че тима има доста голям напредък с развитието на болида и че ще се борите често за по високите нива в зоната на точките ?
    Да, може да се каже имаме голям напредък в пилотирането на моят съотборник и от моя страна и това ни дава много добро настроение, дасе надяваме, че ще нямаме много проблеми през сезона и ще бъдем горе долу комкурентоспособни

    Очаквате ли целият сезон да се представяте добре и да бъдете изненадата в първият сезон на Фспийд ?
    Очаквам страхотен сезон изпълнен с битки, но да бъда изненадата в първия сезон на Фспийд, това е невъзможно, но все пак ще се постаря да бъда запомнен с това което умеея и борбата си докрай за всяка една позиция за която мога да се боря. Искам много да благодаря на организаторите че ми дадохте още една възможност да се върна и обещавам че няма да ви разочаровам. Smile

    VIRGIN

    Готов ли е екипа на Върджин за първото състезание и какво класиране очаквате
    Екипът на Върджин е готов . Аз определено ще се стремя към завършване в първото ми състезание като пилот в FSpeed . Все пак очаквам много този сезон среден успех, но все пак никой неможе да каже какво ще е класирането тази година, защото независимо от колите силите са равни.

    Очаквате ли влизане в зоната на точките в хода на целият сезон и може би и някой друг подиум ?
    Аз определено очаквам влизане в зоната на точките - това е програма ,,минимум'' . Моята цел обаче ще бъде място на подиума и ще направя всичко възможно , за да я реализирам.

    Как очаквате да се сработите с Вашият съотборник в хода на шампионата?

    Естествено, че очаквам да се сработя аз и моя съотборник. Wink

    MERCEDES GP
    Готов ли е екипа на Мерцедес ГП за първото състезание и какво класиране очаквате?
    Готови сме да , даже класиране не можем да кажем точно но влизане в точките а може би и подиум.

    FORCE INDIA
    Готов ли е екипа на Форс Индия за първото състезание и какво класиране очаквате?
    Oчакваме победа! Wink
    centelovich
    centelovich


    Posts : 24
    Join date : 2010-09-09

    ГРАН ПРИ НА КИТАЙ - коментари  Empty Re: ГРАН ПРИ НА КИТАЙ - коментари

    Post  centelovich Sat Nov 20, 2010 7:30 am

    1:35.162 Q set Shocked
    HBSV
    HBSV


    Posts : 2
    Join date : 2010-08-16
    Age : 40
    Location : Sofia

    ГРАН ПРИ НА КИТАЙ - коментари  Empty Re: ГРАН ПРИ НА КИТАЙ - коментари

    Post  HBSV Sat Nov 20, 2010 9:29 am

    1:33.1 Q

    1:36.8 R-до 13 об. и ми гръмна мотора 2 пъти

    Sponsored content


    ГРАН ПРИ НА КИТАЙ - коментари  Empty Re: ГРАН ПРИ НА КИТАЙ - коментари

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 10:04 am