FormulaSpeed championship

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FormulaSpeed 2011 COMING SOON! THIS JULY!


+3
Admin
Centa
Uli
7 posters

    Баxрейн Коментари

    Uli
    Uli


    Posts : 8
    Join date : 2010-03-19

    Баxрейн Коментари Empty Баxрейн Коментари

    Post  Uli Sun Mar 21, 2010 4:06 pm

    Давайте
    Centa
    Centa


    Posts : 68
    Join date : 2010-02-20

    Баxрейн Коментари Empty Re: Баxрейн Коментари

    Post  Centa Sun Mar 21, 2010 4:11 pm

    Кво да кажа Първи с голям (подчертавам на голям) късмет заради проблеми на Боби и Ицо със Спирачките
    той друмов и той с голям късмет 3-ти
    мн интересно състезание за мен надявам се и за другите
    втория старт е следващата неделя по същото време , защото ако трябва да го караме 1 седмица след реалния ще е на великден .....
    Uli
    Uli


    Posts : 8
    Join date : 2010-03-19

    Баxрейн Коментари Empty Re: Баxрейн Коментари

    Post  Uli Sun Mar 21, 2010 4:22 pm

    Ами добър старт но не добра кфалефикациа ! Evil or Very Mad С много късмет завършиx 3 ти Cool Но все пак си е 3 то място и имаx късмет че Боби имаше проблем и зеx 3 то място. Инече можеше с Иво.Младенов да стане по интересно ! Но преди 1 вото ми влизане в бокса разликата беше 9 сек. Но той получи някакъв проблем и така оспяx да стана 3 ти Smile И Честито на Митко заслужи го Wink
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 38
    Join date : 2010-02-19
    Location : Burgas

    Баxрейн Коментари Empty Re: Баxрейн Коментари

    Post  Admin Sun Mar 21, 2010 4:33 pm

    И аз щях да съм сред успешно класиралите се,но за съжаление проблем с антивирусната ми прекъсна играта още в 1 обиколка Sad
    Hristo Hristov
    Hristo Hristov


    Posts : 24
    Join date : 2010-03-05
    Age : 33

    Баxрейн Коментари Empty Re: Баxрейн Коментари

    Post  Hristo Hristov Sun Mar 21, 2010 4:46 pm

    Доста драматичен ден за мене. Още в квалификацията се видя, че късметът ми е в отпуска. Бях DQ поради глупаво излизане в зоната за сигурност след закъсняло спиране. Все си мисля обаче, че ако си бях потеглил втори, щях да бъда помлят на първи завой ...
    Състезанието беше доста интересно. Наваксах си местата и станах втори, но се оказа, че Митко е с 1 стоп. Въпреки това успях да го настигна и само изчаквах подходящия момент за атака. 2 обиколки преди финала обаче повреда в спирачките не ми позволи да натискам до края и трябваше просто да закарам болида до финала с лежерно темпо.
    Забележката ми е, че при затварянето на Уилямсите с обиколка всеки път вместо да ми направят път, само се пречкаха и избегнах инцидентите на косъм. В такива случаи просто се отдръпнете от състезателната линия и отпуснете газта, съвсем просто е ....
    В близките дни очаквайте решенията на Race Control, защото определено той има какво да каже.
    Centa
    Centa


    Posts : 68
    Join date : 2010-02-20

    Баxрейн Коментари Empty Re: Баxрейн Коментари

    Post  Centa Sun Mar 21, 2010 6:47 pm

    Vox day се изказа остана Vox populy (RC) Wink
    Bobi Minkov
    Bobi Minkov


    Posts : 27
    Join date : 2010-03-06
    Age : 35
    Location : Plovdiv

    Баxрейн Коментари Empty Re: Баxрейн Коментари

    Post  Bobi Minkov Mon Mar 22, 2010 6:25 am

    Нормална и къса квалификация за мен, първо място с 2 бързи обиколки беше постигнато лесно. Състезанието обаче беше друга песен.
    На първи завой както се и очакваше някой хора просто не спират и помилат всичко по пътя си, в случая аз бях блъснат от Друмов, който зае 1ва позиция, а аз изостанах до 4та - 5та. Лека полека стигнах пак до първото място и направих преднина от 40 сек пред Митко и Ицо и оставаха 9 обиколки до края. Бях си направил и второто спиране в бокса. Уви 1-2 обиколки след това колата ми почна да поднася на спиране и след всяка следваща обиколка почнах да губя всякакво спирачно усилие, докато не останах напълно без спирачки. Последваха въртения и загуба на секунди докато накрая след старт-финалната права просто не спрях и се забих в стената на края на пистата... загубих предна дясна гума и крило, но продължих да карам( оставаха около 3 обиколки до края). Реших да влезна в бокса за да
    сложа поне предно крило и да финиширам, но това довърши тотално и двигателя ми, прекалено много високи обороти му дойдоха и без охлаждане... дотам.

    Искам много сериозно да си помислят хората които не спират за първи завой докага ще продължават и дали ще им се разминава на по-тесни писти. И потвърждавам оплакването на Ицо за уилямса, който мен също не ме пропусна и двата пъти в които се налагаше да го затварям с обиколка, по скоро трябваше да го изпреварвам все едно се боря за позиция...
    Daniel Velichkov
    Daniel Velichkov


    Posts : 7
    Join date : 2010-03-06
    Location : Sofia

    Баxрейн Коментари Empty Баxрейн Коментари

    Post  Daniel Velichkov Mon Mar 22, 2010 11:01 am

    Да кажа 1-во честито на победителя!!! : Една семица тренировка на Бахреин, малко късмет за сметка на Христо Христов и 2-ра позиция за мен на стратовата решетка и в краина сметка какво?: Д.Центелович в загряващата обиколка след последния завои изспреварва И.Младенов със скорост от над 250км/ч, удря се в мен на "6" предавка и скорост 183км/ч, при което на мен ми пада задното крило (което е НЕ-подменимо в състезателни условия) а Д.Центелович остава непокътнат от инцидента, задминава и Б.Минков .Ами да речем че вината е у мен което е малко вероятно (това го определя рейс контрола) Питам защо болида на Д.Центелович остана на пистата без никакви видими щети, даже не му падна предното крило а би трябвало и гумите да се откачат и да идат чак на 1-ия завои при скорост от 183км/ч.Още ведъж ЧЕСТИТО на победителя и дано рейс контрола си свърши работата по най-добрия начин.


    Last edited by Daniel Velichkov on Mon Mar 22, 2010 1:43 pm; edited 1 time in total
    BmAxXx
    BmAxXx


    Posts : 14
    Join date : 2010-03-21
    Age : 30

    Баxрейн Коментари Empty Re: Баxрейн Коментари

    Post  BmAxXx Mon Mar 22, 2010 12:18 pm

    Супер състезание от старта станх 3-ти но ме изпревариха 2-ма пилоти и си удържах 5-тата позиция докато Юблев не ме настигна и блъсна съответно искам да се преразгледа състезанието много добре!
    Centa
    Centa


    Posts : 68
    Join date : 2010-02-20

    Баxрейн Коментари Empty Re: Баxрейн Коментари

    Post  Centa Mon Mar 22, 2010 4:35 pm

    нз на мен ми лагна и затова стана този инцидент но Ицо ще реши а съдбата ми е в неговите ръце ...

    Sponsored content


    Баxрейн Коментари Empty Re: Баxрейн Коментари

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 8:32 pm